Paženklink mane.

Susirask mažiausią kainą siūlantį ir arčiausiai namų dirbantį veterinarą.

Klinikos paieška

533 rezultatų
Kaina
Min Max

VšĮ ,,Pifas''

Paslaugos pobūdis: Stacionarus

A.Bankausko veterinarinė įmonė

Paslaugos pobūdis: Stacionarus

Darbo valandos: I-V 8-19 val.

UAB Baltanosė

Paslaugos pobūdis: Mobilus ir stacionarus

Darbo valandos: I - VII 8-20 val.

Valdas Povilionis - veterinarijos paslaugų teikėjas

Paslaugos pobūdis: Mobilus

Robertas Veikšas

Paslaugos pobūdis: Stacionarus

J. Mažeikos veterinarinė įmonė

Paslaugos pobūdis: Mobilus ir stacionarus

Rimantas Kazlauskas

Paslaugos pobūdis: Mobilus

Virginija Kuolienė

Paslaugos pobūdis: Mobilus

UAB KIKA

Paslaugos pobūdis: Mobilus ir stacionarus

Mobili veterinarinė pagalba Panevėžyje

Paslaugos pobūdis: Stacionarus

Kodėl reikia ženklinti?

Šalis, kurioje gyvuoja pagarbus, sąmoningas ir atsakingas žmogaus ir gyvūno santykis.

Lietuvoje yra virš 1 mln. šunų ir kačių

Net 70% namų ūkių Lietuvoje laiko augintinį. Tuo tarpu, pvz. Švedijoje tik 32%. Ši didžiulė populiacija mūsų valstybėje yra neatsakingo augintinių įsigijimo, laikymo bei jų dauginimo pasekmė.

Šiandien paženklinta 313 218 augintinių

Lietuvoje paženklinti ir registruoti virš 30 % laikomų šunų ir kačių. Tačiau vis dar didelė dalis laikomų šių augintinių nėra oficialiai priskirti teisėtam savininkui. Tai kuria nekontroliuojamą benamių gyvūnų problemą Lietuvoje.

Prieglaudose virš 15 000 šunų ir kačių

Kasmet į prieglaudas patenka virš 15 000 šunų ir kačių. Tik 10-15% iš gatvės patekusių gyvūnų atsiima jų savininkai. Nepaženklinti gyvūnai lieka perpildytose prieglaudose, nes neįmanoma nustatyti jų savininko.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra augintinio ženklinimas ir registravimas?

Ženklinimas – tai nesudėtinga ir greita procedūra, kurios metu gyvūnui po oda ties ketera yra įterpiama unikalų numerį turinti mikroschema.
Registravimas – tai administracinė procedūra, kurios metu gyvūno mikroschemos unikalus numeris kartu su savininko kontaktine informacija įrašomas į valstybinį Gyvūnų augintinių registrą.

Būtina įsidėmėti, kad augintinį būtina ne tik paženklinti mikroschema, bet ir užregistruoti jį registre. Abi paslaugos atliekamos vietose, nurodomose šioje svetainėje.

Kokia yra augintinio ženklinimo ir registravimo nauda?

Tai suteikia daug pliusų augintinio apsaugai, nes identifikuoja gyvūno savininką ir gyvūno netikėto paklydimo ar pabėgimo atveju leidžia nedelsiant susisiekti su juo, kad gyvūnas būtų greičiau grąžintas namo. Taip pat leidžia apsisaugoti nuo augintinio vagystės ir pasisavinimo, nes tik paženklintas ir registruotas augintinis yra laikomas jūsų teisėtu augintiniu. Paženklintas ir užregistruotas gyvūnas padeda identifikuoti asmenį iš kurio nusprendėte įsigyti augintinį.

Kokius augintinius privaloma ženklinti ir registruoti?

Privaloma ženklinti ir registruoti visus augintinius- šunis, kates ir šeškus, nes būtent šios rūšys yra imlios pasiutligei ir šios rūšies augintinius kasmet privaloma skiepyti nuo pasiutligės.

Kodėl įvestas privalomas ženklinimas ir registravimas?

Lietuvoje kasmet į prieglaudas patenka tūkstančiai šunų ir kačių. Privalomas gyvūnų ženklinimas ir registravimas užtikrina gyvūnų gerovę ir apsaugą bei prisideda prie bešeimininkių gyvūnų populiacijos mažinimo. Reikalavimas ženklinti ir registruoti augintinius užtikrina, kad gatvėje rasti gyvūnai yra grąžinami namo ir mažiau jų laikoma prieglaudose.

Kokiu būdu augintinius galima paženklinti ir registruoti?

Ženklinti ir registruoti šunis, kates bei šeškus Lietuvoje gali veterinarijos gydytojai. Augintinio laikytojas turi kreiptis į veterinarijos gydytoją ar veterinarijos kliniką, kurioje jam už nustatytą įkainį bus atlikta tokia paslauga.
Mikroschema yra mažas, ryžio grūdo dydžio elementas, kuriame užkoduotas unikalus numeris, nuskaitomas elektroniniu skaitytuvu. Tokius skaitytuvus turi daugelis veterinarijos gydyklų ir gyvūnų prieglaudų. Pagal gyvūno mikroschemos kodą randami savininko duomenys registre.

Kur kaupiami paženklinto augintinio savininko duomenys?

Paženklinus augintinį mikroschemos numeris, kartu su savininko duomenimis, užregistruojami valstybiniame Gyvūnų augintinių registre https://ismain.vic.lt/AugintiniaiPublic/lt. Patikrinti ar jūsų augintinio duomenys yra registre galite suvedę mikroschemos numerį.

Ar augintinio savininkas gali pats keisti duomenis?

Gyvūnų augintinių registre registruotų augintinių pasikeitusius duomenis savininkas gali keisti prisijungęs prie Gyvūnų augintinių registro per elektroninius valdžios vartus.

Kur kreiptis, jei negaliu prisijungti prie Gyvūno augintinio registro?

Dėl techninių nesklandumų susijusių su Gyvūnų augintinių registru prašome kreiptis į valstybės įmonę Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrą, kuris yra Gyvūnų augintinių registro tvarkytojas www.vic.lt/?mid=108

Svetainėje pazenklinkmane.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies). Spausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su gyvunuapsauga.lt privatumo politika.